Bir Hikaye Anlatıcısı; Barış Özcan

Ne biliyorsan onu anlat.

”Ne biliyorsan onu anlat.” mottosuyla karşımıza çıkan Barış Özcan 2007 yılında açtı kanalını. Binlerce izlenen videoları daha yeni olmasına karşın azimli ve kaliteli iş yapmasıyla benim gibi belki sizin gibi izleyiciler kazandı kendine.

Günde en fazla 12-13 dakikanızı ayırarak çeşitli bilgilerle karşınıza çıkan Barış Özcan kitaptan filme, filmden teknolojiye, teknolojiden psikolojiye binlerce çeşitli içerik barındıran videolarıyla izleyicilerine anlattı da anlattı. Ve en sonunda muazzam bir şekilde ilerlettiği işle Youtube’un dünya çapında seçtiği 12 değişim elçisinden biri oldu.

Barış Özcan Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesi mezunu ve geçmişte Photoshop, Flash, PDF gibi yazılım ürünlerini geliştiren Adobe’de 6 yıl boyunca Akdeniz Ülkeleri Satış Müdürlüğü yaptı. Sadece Photoshop, Flash, PDF değil aynı zamanda Apple, Adobe ve LinkedIn gibi uluslararası yazılım firmalarına danışmanlık ve sosyal medya hizmeti de verdi. Beyaz tişörtü, düzgün diksiyonu ve ustaca çekilmiş videolarıyla insanları bilgilendirdi, eğlendirdi adeta bir kanal değil kendine sosyal medya üzerinden bir aile oluşturdu.

Eğer sizde hala o aileden değilseniz tam şuan da sadece 10 dakikanızı ayırarak bu aileye katılabilirsiniz. Doğru ve yerinde eleştirileriyle Barış Özcan…

Bir karar vermeniz gerek. Tam da şuanda… 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here