Need For Speed Payback Heist Nerde Eski Günler Dedirtiyor

Efsane Mi Hayal Kırıklığı mı?

Bizler Need For Speed serisi ile büyüyen bir nesilden gelmekteyiz, bundan dolayı NFS serilerinin bizde yeri her zaman ayrı olmuştur, fakat son çıkan NFS oyunları ne yazık ki her oyuncu gibi bizleri de hayal kırıklığına uğrattı. Her yeni çıkan oyunda heyecanlanarak tekrar sarıldığımız eski göz ağırımız bizleri yarı yolda bıraktı.

Pc oyunlarının büyük izler bıraktığı bizler belki de en büyük etkiyi, Need For Speed oyunları ile yaşadık. Hepimizin için de lüks arabalara binme ve onları hepsinden farklı yapma isteği oluştu. En güzel arabaya sahip olup, onu delicesine modifiye ederek tüm yarışları kazandık. Tabi gelişen teknoloji ve oyun dünyasından çok daha iyi NFS serileri beklerken her yeni oyun da daha kötüsü ile karşılaştık. İşte tam da burada NFS’nin son oyunu ile bu kötü gidişi kırmasını bekliyoruz.

Yeni çıkacak olan NFS Payback Heist bizlere eski günleri belki geri getiremeyecek fakat yine de ilk tanıtım videosundan bizlere Hızlı Ve Öfkeli ruhunu yaşatacağı kesin. Tabi ki tutan bir film serisinden oyuna uyarlamak hem oyuncular hem yapımcılar için güzel bir ana fikir. İlk tanıtım videosundan anlaşıldığı kadarıyla yeni oyun bizlere kesintisiz bir aksiyon vaat ediyor. Tabi ki Need For Speed oyununu kaç kişi aksiyonu için oynuyor kaç kişi hayalinde ki arabaya en azından oyunda sahip olmak için oynuyor orası tartışmaya açık bir konu.

Bizde aah nerde o eski günler diyoruz ve sizleri yeni NFS oyunu ile baş başa bırakıyoruz.

Kenan Dereli
Güncel bilim, teknoloji ve spor konuların da bildiğimi kimseden esirgemem ve herkes ile paylaşırım, şimdi de sizler ile bukonuburada.com da tüm birikimlerimi paylaşıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here