Oyuncular Bu Oyunları Bekliyor!

Oyun Dünyasının Merakla Beklenen Oyunları

Hepimiz, fuar dönemlerinin yaklaşması ile birlikte oyun yapımcısı şirketlerin yeni oyunları tanıtmasını heyecanla bekliyoruz, tüm oyuncular olarak bu beklentilerimiz en son E3 fuarın da boşa çıkmadı, hem bizi heyecanlandıracak yeni oyunlar ile tanıştık hem de, eski efsanelerin yeniden doğuşuna şahitlik ettik.

Kimimiz yeni maceralar, yeni karakterler beklerken kimimiz ise devam serilerini beklemekteyiz, bu sene iki tarafı da üzmeyecek şekilde gelişmeler yaşandı ve yaşanmaya devam edeceğe benziyor.

Tüm yeni çıkacak oyunları yakında takip edeceğiz ve bu konu da sizlere buradan gerekli bilgilendirmeleri yapacağız. Sistem gereksinimleri oyun içi performanslar ve değerlendirmeleri sizlere sunuyor olacağız.

Tabi ki her oyuncu gibi bizlerin beklentisi merakla beklediğimiz oyunların çıkış tarihlerinin en azından beklenen tarihlerinde çıkmaları. Ertelenen oyunlar her zaman tat kaçırmaktadır. Oyun yapımcıları bizlere süpriz yapar ve belirlenen tarihten önce çıkartırlarsa oyunları biz oyun severlere verilmiş en güzel hediye olacaktır.

Şimdi gelin hep beraber çıkması için gün saydığımız, oynanış, tanıtım videoları ile bizleri heyecanlandıran bu oyunlara ve çıkış tarihlerine beraber bakalım.

Kenan Dereli
Güncel bilim, teknoloji ve spor konuların da bildiğimi kimseden esirgemem ve herkes ile paylaşırım, şimdi de sizler ile bukonuburada.com da tüm birikimlerimi paylaşıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here